ZÁPAS
02.12.20 | 1. kolo | Giovanni Oradini | Sarp Agabigun | 2-6, 7-63, 7-65 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Giovanni Oradini | Sarp Agabigun | |
1. podanie % | 67/114 (59%) | 72/124 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/67 (55%) | 43/72 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 29/47 (62%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/22 (23%) | 7/10 (70%) |
Vyhrané body z returnu | 56/124 (45%) | 48/114 (42%) |
Vyhrané body celkom | 122/238 (51%) | 116/238 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Giovanni Oradini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Giovanni Oradini | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Giovanni Oradini | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Giovanni Oradini | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Giovanni Oradini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Giovanni Oradini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giovanni Oradini | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giovanni Oradini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Giovanni Oradini | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Giovanni Oradini | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Giovanni Oradini | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Giovanni Oradini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Giovanni Oradini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giovanni Oradini | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giovanni Oradini | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giovanni Oradini | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Giovanni Oradini | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giovanni Oradini | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Sarp Agabigun | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Giovanni Oradini vs. Sarp Agabigun - Vzájomné zápasy
02.12.20 | 1. kolo | Giovanni Oradini | Sarp Agabigun | 2-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Giovanni Oradini form & Sarp Agabigun form
Giovanni Oradini - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Amir Omarkhanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Daniel Masur | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniil Glinka | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Jerome Kym | 5-4, Jerome Kym - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-3, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 5-7, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Learner Tien | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Learner Tien | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Daniel Michalski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, Maximilian Figl - skreč | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 0-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Sarp Agabigun - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |