ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Gianluca Di Nicola | Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | M25 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Gianluca Di Nicola | Elmar Ejupovic | |
1. podanie % | 30/61 (49%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/30 (80%) | 23/35 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/31 (48%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 25/52 (48%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkom | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gianluca Di Nicola | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Elmar Ejupovic | |
Gianluca Di Nicola | 3-1 | |
Gianluca Di Nicola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0 | ||
Gianluca Di Nicola | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-30 | ||
Gianluca Di Nicola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gianluca Di Nicola | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gianluca Di Nicola | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0 | ||
Gianluca Di Nicola | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianluca Di Nicola | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gianluca Di Nicola vs. Elmar Ejupovic - Vzájomné zápasy
06.03.22 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Gianluca Di Nicola | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Roseto Degli | antuka |
19.09.19 | 2. kolo | Gianluca Di Nicola | Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Gianluca Di Nicola form & Elmar Ejupovic form
Gianluca Di Nicola - posledné zápasy
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Silvio Mencaglia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Valerio Trabacca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 5-7, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Salerno - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
02.09.22 semifinále | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 štvrťfinále | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Giammarco Gandolfi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Aprilia - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Elmar Ejupovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |