Gheorghe Claudiu Schinteie vs. Alexandru Luca 16.08.2021

Gheorghe Claudiu Schinteie vs. Alexandru Luca 16.08.2021 - M25+H Bacau - porovnanie

ZÁPAS

16.08.211. kolo kval.Gheorghe Claudiu Schinteie Alexandru Luca 6-1, 6-3 Romania M25+H Bacau antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Gheorghe Claudiu Schinteie
Rumunsko
13.03.02, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.06.02, 20 rokov







Alexandru Luca
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Gheorghe Claudiu Schinteie vs. Alexandru Luca - Vzájomné zápasy

26.06.221. kolo kval.Gheorghe Claudiu SchinteieAlexandru Luca2-6, 6-3, 10-2 detail zápasuSerbia M15 Belgrade antuka
16.08.211. kolo kval.Gheorghe Claudiu SchinteieAlexandru Luca6-1, 6-3 detail zápasuRomania M25+H Bacau antuka

Gheorghe Claudiu Schinteie form & Alexandru Luca form

Gheorghe Claudiu Schinteie - posledné zápasy

Serbia M25 Pirot - antuka
20.09.22
kvalifik.
vs. Strahinja Rakic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.09.22
2. kolo kval.
vs. Daniil Ivanov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.09.22
1. kolo kval.
vs. Lazar Dimitrijevic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
13.09.22
kvalifik.
vs. Martin Zeljenka6-76, 7-68, 7-10 prehradetail zápasu
12.09.22
2. kolo kval.
vs. Nikola Jovanovic6-4, 6-1 výhradetail zápasu
11.09.22
1. kolo kval.
vs. Stepan Pakhomov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Romania M15 Constanta - antuka
07.09.22
1. kolo
vs. Valerio Perruzza1-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.09.22
kvalifik.
vs. Filip Gabriel Bara6-1, 6-0 výhradetail zápasu
05.09.22
2. kolo kval.
vs. Radu Daniel Florea6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.09.22
1. kolo kval.
vs. Mihail Mario Alexandru Pop6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Romania M15 Craiova - antuka
16.08.22
kvalifik.
vs. Mihai Razvan Marinescu5-7, 0-6 prehradetail zápasu
15.08.22
2. kolo kval.
vs. Nicolas Bruna6-3, 6-1 výhradetail zápasu
14.08.22
1. kolo kval.
vs. Maxim Krapivin6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Romania M15 Curtea - antuka
09.08.22
kvalifik.
vs. Radu Mihai Papoe2-6, 6-2, 7-10 prehradetail zápasu
08.08.22
2. kolo kval.
vs. Louis Allen6-1, 7-5 výhradetail zápasu
07.08.22
1. kolo kval.
vs. Samuil Konov3-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
Romania M25 Pitesti - antuka
03.08.22
1. kolo
vs. Alex Marti Pujolras4-6, 1-6 prehradetail zápasu
01.08.22
kvalifik.
vs. Radu Florin Macovei6-0, 6-0 výhradetail zápasu
31.07.22
1. kolo kval.
vs. Matas Vasiliauskas6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Romania M25+H Bacau - antuka
26.07.22
kvalifik.
vs. Piotr Kusiewicz3-6, 7-65, 13-15 prehradetail zápasu
25.07.22
2. kolo kval.
vs. Victor Alexandru Slavescu6-2, 5-7, 10-4 výhradetail zápasu
24.07.22
1. kolo kval.
vs. Denis Adrian Mocanu6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sofia - antuka
04.07.22
kvalifik.
vs. Leonid Sheyngezikht2-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.07.22
2. kolo kval.
vs. Vasil Dimitrov6-2, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
03.07.22
1. kolo kval.
vs. Dragos Constantin Ignat6-0, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
29.06.22
1. kolo
vs. Calin Manda2-6, 0-3, - Gheorghe Claudiu Schinteie - skrečprehradetail zápasu
28.06.22
kvalifik.
vs. Aleksa Bucan7-64, 1-6, 12-10 výhradetail zápasu
27.06.22
2. kolo kval.
vs. Andrej Nedic7-5, 5-7, 12-10 výhradetail zápasu
26.06.22
1. kolo kval.
vs. Alexandru Luca2-6, 6-3, 10-2 výhradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
22.05.22
1. kolo kval.
vs. Alin Mihai Fatu4-6, 6-4, 8-10 prehradetail zápasu

Alexandru Luca - posledné zápasy

Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
02.10.22
1. kolo kval.
vs. Obrad Markovski2-6, 6-3, 5-10 prehradetail zápasu
Serbia M25 Pirot - antuka
19.09.22
1. kolo kval.
vs. Stevan Popovic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Constanta - antuka
06.09.22
kvalifik.
vs. Valerio Perruzza1-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.09.22
2. kolo kval.
vs. Dragomir Draganov6-71, 7-5, 10-8 výhradetail zápasu
04.09.22
1. kolo kval.
vs. Egor Matvievici6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Romania M15 Craiova - antuka
15.08.22
2. kolo kval.
vs. Calin Teodor Stirbu5-7, 6-3, 14-16 prehradetail zápasu
15.08.22
1. kolo kval.
vs. Bogdan Borza6-3, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
Romania M15 Curtea - antuka
07.08.22
1. kolo kval.
vs. Ioan Alexandru Chirita6-3, 2-6, 6-10 prehradetail zápasu
Romania M25 Pitesti - antuka
01.08.22
kvalifik.
vs. Bogdan Borza1-6, 1-6 prehradetail zápasu
31.07.22
1. kolo kval.
vs. Razvan Baiant4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Romania M25+H Bacau - antuka
25.07.22
2. kolo kval.
vs. Samuil Konov5-7, 4-6 prehradetail zápasu
24.07.22
1. kolo kval.
vs. Razvan Marius Codescu3-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sofia - antuka
04.07.22
2. kolo kval.
vs. Berk Ilkel0-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.07.22
1. kolo kval.
vs. Dragos Petre Popeanga7-5, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
26.06.22
1. kolo kval.
vs. Gheorghe Claudiu Schinteie6-2, 3-6, 2-10 prehradetail zápasu
Macedonia M15 Skopje - antuka
13.06.22
2. kolo kval.
vs. Bogdan Pavel2-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.06.22
1. kolo kval.
vs. Thomas Sorensen6-75, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
Macedonia M25 Skopje - antuka
05.06.22
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
23.05.22
kvalifik.
vs. Cosmin Ontica6-73, 1-6 prehradetail zápasu
22.05.22
1. kolo kval.
vs. Adrian Constantin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
22.05.22
2. kolo kval.
vs. Natan D'Hulst4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
Croatia M25 Osijek - antuka
17.05.22
kvalifik.
vs. Alen Moritz Hodzic2-6, 0-6 prehradetail zápasu
16.05.22
2. kolo kval.
vs. Gal Emersic Potocnik6-4, 6-1 výhradetail zápasu
15.05.22
1. kolo kval.
vs. Dan Radu Munteanu7-66, 6-3 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M15 Doboj - antuka
08.05.22
1. kolo kval.
vs. Pietro Pampanin3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
07.03.22
1. kolo kval.
vs. Giovanni Agostinetto4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
27.02.22
1. kolo kval.
vs. Seth Seely1-6, 6-71 prehradetail zápasu
Romania M25+H Bacau - antuka
16.08.21
1. kolo kval.
vs. Gheorghe Claudiu Schinteie1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Curtea - antuka
08.08.21
1. kolo kval.
vs. Adrian Mateo Bejenaru6-74, 5-7 prehradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
23.05.21
1. kolo kval.
vs. Mirko Martinez0-6, 0-6 prehradetail zápasu
<