ZÁPAS
17.04.19 | 1. kolo | George Tsivadze | Martin Borisiouk | 6-5, - skreč | M25 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
George Tsivadze | Martin Borisiouk | |
1. podanie % | 19/35 (54%) | 34/45 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/19 (79%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/16 (38%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 2/8 (25%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 22/45 (49%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané body celkom | 43/80 (54%) | 37/80 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
George Tsivadze | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
George Tsivadze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
George Tsivadze | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Martin Borisiouk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
George Tsivadze | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Martin Borisiouk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
George Tsivadze | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Martin Borisiouk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
George Tsivadze | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Martin Borisiouk | |
0-0 | ||
6-5 |
2 | ||
- skreč |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
04.07.00, 23 rokov
14 097 $
04.07.00, 23 rokov
14 097 $
George Tsivadze vs. Martin Borisiouk - Vzájomné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | George Tsivadze | Martin Borisiouk | 6-5, Martin Borisiouk - skreč | detail zápasu | M25 Shymkent | antuka |
George Tsivadze form & Martin Borisiouk form
George Tsivadze - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |
Martin Borisiouk - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Nicholas Heng | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Requena Leigue | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-74, 11-13 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Constantin Radu | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Casper Nicolle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Tarvet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Davi Savi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Shu Matsuoka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Victor Paganetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Martim Simoes | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 kvalifik. | vs. Maciej Rajski | 3-6, 6-75 | detail zápasu |