ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Gal Emersic Potocnik | Vladan Tadic | 3-6, 6-0, 10-7 | M25 Kiseljak | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovinsko
11.02.03, 21 rokov
11.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
11.01.01, 23 rokov
11.01.01, 23 rokov
Gal Emersic Potocnik vs. Vladan Tadic - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Gal Emersic Potocnik | Vladan Tadic | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | M25 Kiseljak | antuka |
11.07.22 | kvalifik. | Vladan Tadic | Gal Emersic Potocnik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Litija | antuka |
Gal Emersic Potocnik form & Vladan Tadic form
Gal Emersic Potocnik - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nikola Basic | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Admir Kalender | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Brandon Walkin | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladan Tadic | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 1-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jesse De Jager | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Luka Mikrut | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 0-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Vladan Tadic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Vladan Tadic - posledné zápasy
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 3-4, - Vladan Tadic - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 6-76, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Nava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
17.05.23 2. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 7-64, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Edin Mulalic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mihailo Pavlovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-0, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu |