ZÁPAS
19.03.23 | 1. kolo kval. | Gabriel Schenekenberg | David Khurodze | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Brazília
28.12.04, 19 rokov
28.12.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
24.10.04, 19 rokov
24.10.04, 19 rokov
Gabriel Schenekenberg vs. David Khurodze - Vzájomné zápasy
19.03.23 | 1. kolo kval. | Gabriel Schenekenberg | David Khurodze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gabriel Schenekenberg form & David Khurodze form
Gabriel Schenekenberg - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Konstantine Gogeliya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jeffrey Hsu | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dejan Mihajlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Enzo Camargo Lima | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Henrique Costanzi De Brito | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Bojicic Ono | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Marko Stakusic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Musicki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Todor Vukomanovic | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
David Khurodze - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Miles Groom | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alessandro Giovanni Conca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoni Bidny | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 0-6 | detail zápasu |