Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 08.04.2021

Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 08.04.2021 - M15 Cordoba - porovnanie

ZÁPAS

08.04.211. koloGabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 6-3, 6-4 Argentina M15 Cordoba antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Gabriel Alejandro Villanueva
Argentina
06.07.96, 24 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Brazília
01.04.01, 20 rokov







Matheus Pucinelle De Almeida
Gonzalo Villanueva
Argentina
13.01.95, 26 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Brazília
26.03.00, 21 rokov




Joao Lucas Reis Da Silva
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva - Vzájomné zápasy

08.04.211. koloGabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo VillanuevaMatheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva6-3, 6-4 detail zápasuArgentina M15 Cordoba antuka

Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva - posledné zápasy

Argentina M15 Cordoba - antuka
08.04.21
štvrťfinále
vs. Santiago De La Fuente/Juan Bautista Torres6-1, 4-6, 9-11 prehradetail zápasu
08.04.21
1. kolo
vs. Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Belgium M15 Brussels - antuka
29.07.19
1. kolo
vs. Oleg Khotkov/Baptist Onderdonck6-4, 7-5 výhradetail zápasu
29.07.19
štvrťfinále
vs. Jesper De Jong/Alec Deckers6-3, 2-6, 10-12 prehradetail zápasu
Italy M25+H Pontedera - antuka
22.07.19
1. kolo
vs. Maxime Chazal/Kirill Kivattsev3-6, 6-78 prehradetail zápasu
Italy M25 Casinalbo - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Sadio Doumbia/Kirill Kivattsev4-6, 7-5, 6-10 prehradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
01.07.19
1. kolo
vs. Joffrey De Schepper/Benjamin Pietri6-78, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F5 - antuka
10.09.18
1. kolo
vs. Michel Vernier/Daniil Zarichanskyy6-3, 5-7, 5-10 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F4 - antuka
03.09.18
1. kolo
vs. Francisco Cerundolo/Agustin Riquelme6-1, 1-6, 5-10 prehradetail zápasu
Italy Italy F22 - antuka
06.08.18
1. kolo
vs. Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner3-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Italy Italy F20 - antuka
23.07.18
štvrťfinále
vs. Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli6-74, 3-6 prehradetail zápasu
23.07.18
1. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva/Jose Pereira2-6, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
France France F12 - antuka
02.07.18
1. kolo
vs. Mirko Martinez/Jakub Paul2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F3 - antuka
28.05.18
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Federico Moreno6-75, 6-4, 9-11 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F2 - antuka
21.05.18
1. kolo
vs. Facundo Arguello/Matias Zukas3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F4 - antuka
14.05.18
štvrťfinále
vs. Jose Pereira/Alexandre Tsuchiya3-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.05.18
1. kolo
vs. Enrique Bogo/Felipe Assuncao Garla6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F3 - antuka
07.05.18
1. kolo
vs. Mateus Alves (2001)/Christian Oliveira3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F12 - antuka
04.12.17
štvrťfinále
vs. Martin Cuevas/Mateo Nicolas Martinez6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.12.17
semifinále
vs. Daniel Dutra Da Silva/Augusto Laranja2-6, 4-6 prehradetail zápasu
04.12.17
1. kolo
vs. Jeff Guerrero/Justo Villanueva6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina Argentina F10 - antuka
20.11.17
1. kolo
vs. Geronimo Espin Busleiman/Facundo Juarez6-3, 2-6, 2-10 prehradetail zápasu
Spain Spain F5 - antuka
13.02.17
1. kolo
vs. Pedro Martinez Portero/Oriol Roca Batalla3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F4 - antuka
06.02.17
1. kolo
vs. Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F2 - antuka
23.01.17
štvrťfinále
vs. Andrei Stefan Apostol/Bogdan Borza4-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.01.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Canas Garcia/Jaime Fermosell Delgado4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
Uruguay Uruguay F3 - antuka
12.12.16
štvrťfinále
vs. Orlando Luz/Marcelo Zormann5-7, 3-6 prehradetail zápasu
12.12.16
1. kolo
vs. Mariano Kestelboim/Camilo Ugo Carabelli6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Uruguay Uruguay F2 - antuka
05.12.16
1. kolo
vs. Gaston Ezequiel Cantero/Marco Pairetti6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.16
štvrťfinále
vs. Mariano Kestelboim/Matias Zukas3-6, 3-6 prehradetail zápasu

Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva - posledné zápasy

Argentina M15 Cordoba - antuka
08.04.21
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Argentina M15 Villa - antuka
04.04.21
finále
vs. Mateo Nicolas Martinez/Gonzalo Villanueva3-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.04.21
semifinále
vs. Hernan Casanova/Tomas Lipovsek Puches5-7, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
02.04.21
štvrťfinále
vs. Valerio Aboian/Santiago Fa Rodriguez Taverna6-2, 6-4 výhradetail zápasu
01.04.21
1. kolo
vs. Lucio Carnevalle/Victorio Marquiselli6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.03.21
finále
vs. Raul Brancaccio/Matias Zukas5-7, 5-7 prehradetail zápasu
05.03.21
semifinále
vs. Peter Heller/Jeroen Vanneste7-65, 7-67 výhradetail zápasu
04.03.21
štvrťfinále
vs. Juan Pablo Paz/Miljan Zekic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
03.03.21
1. kolo
vs. Nicholas David Ionel/Stefan Palosi3-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.02.21
semifinále
vs. Max Houkes/Sidane Pontjodikromo3-6, 7-5, 8-10 prehradetail zápasu
25.02.21
štvrťfinále
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos6-1, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.21
1. kolo
vs. Sandro Kopp/Mick Veldheer6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
19.02.21
štvrťfinále
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos4-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.02.21
1. kolo
vs. Georgii Kravchenko/Alvaro Lopez San Martin6-4, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.02.21
štvrťfinále
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos6-3, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
04.02.21
1. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor/Luis Patino4-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
03.12.20
štvrťfinále
vs. Martin Redlicki/Hunter Reese1-6, 7-64, 10-12 prehradetail zápasu
01.12.20
1. kolo
vs. Emilio Gomez/Carlos Gomez-Herrera3-6, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Quinta - tvrdý
08.11.20
semifinále
vs. Francisco Cabral/Luis Faria6-1, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
08.11.20
finále
vs. Jonathan Binding/Yann Wojcik7-63, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.20
štvrťfinále
vs. Gastao Elias/Goncalo Falcao6-4, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu
03.11.20
1. kolo
vs. Pedro Araujo/Tiago Torres6-74, 7-64, 10-7 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
11.11.19
1. kolo
vs. Alejandro Mendoza/Alexander Weis6-1, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.19
štvrťfinále
vs. Julian Bradley/Cameron Green2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
04.11.19
1. kolo
vs. Mateus Alves (2001)/Alejandro Mendoza6-2, 3-6, 3-10 prehradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
07.10.19
1. kolo
vs. Camilo Ugo Carabelli/Matias Zukas6-4, 2-6, 6-10 prehradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer6-73, 6-72 prehradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
19.08.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Jorge Brian Panta Herreros4-6, 6-3, 8-10 prehradetail zápasu
Hungary M15 Balatonalmadi - antuka
17.06.19
finále
vs. Lenny Hampel/Neil Oberleitner6-4, 7-61 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo
vs. Mark Keki/Mate Voros7-62, 6-2 výhradetail zápasu
<