ZÁPAS
24.11.19 | 1. kolo kval. | Fred Olivier Schommer | Roman Ruenger | 6-2, 6-4 | M15 Telde | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
23.04.01, 22 rokov
23.04.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
19.04.99, 24 rokov
19.04.99, 24 rokov
Fred Olivier Schommer vs. Roman Ruenger - Vzájomné zápasy
24.11.19 | 1. kolo kval. | Fred Olivier Schommer | Roman Ruenger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Telde | antuka |
Fred Olivier Schommer form & Roman Ruenger form
Fred Olivier Schommer - posledné zápasy
M25 Eupen - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Finn Bischof | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-5, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 7-5, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Tuur Heuvinck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Ali Zaghloul | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Schroll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Van Kerkhoven | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Roman Ruenger - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ron Ellouck | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Erik Larsson | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-72, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Paroulek | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vardan Manukyan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Matej Galik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 7-5, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bernd Berg | 6-0, 6-0 | detail zápasu |