ZÁPAS
17.03.18 | 1. kolo kval. | Francesco Trepla | Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | Tunisia F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
26.10.97, 26 rokov
26.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francesco Trepla vs. Dusan Obradovic - Vzájomné zápasy
17.03.18 | 1. kolo kval. | Francesco Trepla | Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F11 | antuka |
Francesco Trepla form & Dusan Obradovic form
Francesco Trepla - posledné zápasy
Egypt F19 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Vasisht Cheruku | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Raul Blanco-Crespo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Marian Vasile | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Crocetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Eduardo Agustin Torre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
13.03.17 | vs. Davide Melchiorre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
06.03.17 | vs. Martin Atanasov | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Dusan Obradovic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |