ZÁPAS
04.02.19 | kvalifik. | Florian Lakat | Antoine Walch | 6-1, 7-5 | M15 Grenoble | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Florian Lakat | Antoine Walch | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 40/79 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/30 (93%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 37/79 (47%) | 7/43 (16%) |
Vyhrané body celkom | 73/122 (60%) | 49/122 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 14 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Antoine Walch | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Florian Lakat | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-1 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Florian Lakat | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Florian Lakat | 3-1 | |
Florian Lakat | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Antoine Walch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Antoine Walch | |
1-0 | Antoine Walch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Florian Lakat | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Florian Lakat | 2-1 | |
Florian Lakat | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Florian Lakat | 3-2 | |
Florian Lakat | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Florian Lakat | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Antoine Walch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Florian Lakat | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Antoine Walch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.10.93, 30 rokov
11 872 $
29.10.93, 30 rokov
11 872 $
Florian Lakat vs. Antoine Walch - Vzájomné zápasy
04.02.19 | kvalifik. | Florian Lakat | Antoine Walch | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Grenoble | tvrdý I. |
Florian Lakat form & Antoine Walch form
Florian Lakat - posledné zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.20 kvalifik. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
31.05.19 štvrťfinále | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Antoine Walch - posledné zápasy
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 6-73, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mae Malige | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mat Epee | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-79, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Phil Exner | 6-2, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Lucas Andriamasilalao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Memisoglu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-75, 4-6 | detail zápasu |