ZÁPAS
26.05.23 | štvrťfinále | Florent Bax | Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 6-2 | M15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Florent Bax | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Florent Bax | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Florent Bax | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Florent Bax | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Florent Bax | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Florent Bax | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Florent Bax | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Florent Bax | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Florent Bax vs. Dan Alexandru Tomescu - Vzájomné zápasy
26.05.23 | štvrťfinále | Florent Bax | Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Florent Bax form & Dan Alexandru Tomescu form
Florent Bax - posledné zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 1-4, - Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 7-5, 4-3, Courtney John Lock - skreč | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Maxence Bertimon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-2, 2-0, Stijn Pel - skreč | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Stijn Pel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Rohan Mehra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu |