USA
10.12.98, 25 rokov
10.12.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
29.08.01, 22 rokov
29.08.01, 22 rokov
Fletcher Scott vs. Paul Ender - Vzájomné zápasy
06.12.21 | 2. kolo kval. | Fletcher Scott | Paul Ender | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Santo | tvrdý |
Fletcher Scott form & Paul Ender form
Fletcher Scott - posledné zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Alexander Petrov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Siavash Shirdel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Jesse De Jager | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-62, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luca Barbonaglia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
25.02.22 štvrťfinále | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Khololwam Montsi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Janmagnus Johnson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Paul Ender - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kuang Qing Xu | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mohit Sharma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Cosimo Banti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Shivam Khanna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Paul Ender - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Shivam Khanna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. David Metz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 4-6, 3-6 | detail zápasu |