Nemecko
24.10.95, 28 rokov
11 435 $
24.10.95, 28 rokov
11 435 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.09.01, 22 rokov
21.09.01, 22 rokov
Flemming Peters vs. Noel Larwig - Vzájomné zápasy
06.10.18 | 1. kolo kval. | Flemming Peters | Noel Larwig | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Turkey F31 | antuka |
Flemming Peters form & Noel Larwig form
Flemming Peters - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Noel Larwig - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-2, - Noel Larwig - skreč | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Karim Bennani | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 7-63, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Baum | 0-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-5, Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Thissen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jiri Cizek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Jasper Camehn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Vohl | 6-3, 6-3 | detail zápasu |