ZÁPAS
07.04.21 | 1. kolo | Flavio Cobolli | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Flavio Cobolli | Alexander Ovcharov | |
1. podanie % | 25/42 (60%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/25 (80%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/51 (47%) | 10/42 (24%) |
Vyhrané body celkom | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flavio Cobolli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Flavio Cobolli | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Flavio Cobolli | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Flavio Cobolli | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flavio Cobolli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Flavio Cobolli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Flavio Cobolli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Flavio Cobolli | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.06.98, 25 rokov
11 748 $
17.06.98, 25 rokov
11 748 $
Flavio Cobolli vs. Alexander Ovcharov - Vzájomné zápasy
07.04.21 | 1. kolo | Flavio Cobolli | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Flavio Cobolli form & Alexander Ovcharov form
Flavio Cobolli - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Holt | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Frances Tiafoe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 1-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Borna Coric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Gael Monfils | 6-78, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Alex De Minaur | 3-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Jeddah - tvrdý I. | ||||
30.11.23 | vs. Luca Nardi | 4-34, 2-4, 3-41, 4-1, 3-43 | detail zápasu | |
29.11.23 | vs. Arthur Fils | 1-4, 2-4, 2-4 | detail zápasu | |
28.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-47, 4-1, 4-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | Gauthier Onclin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 5-7, 6-76 | detail zápasu |
Alexander Ovcharov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |