Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.09.01, 22 rokov
12.09.01, 22 rokov
Filip Misolic vs. Egor Novikov - Vzájomné zápasy
30.11.20 | 2. kolo kval. | Filip Misolic | Egor Novikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Filip Misolic form & Egor Novikov form
Filip Misolic - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 kvalifik. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Egor Novikov - posledné zápasy
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramazan Chaushogly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-1, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 6-76, 2-0, Filippo Speziali - skreč | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Fuat Mizanoglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 0-5, - Egor Novikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu |