ZÁPAS
03.11.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Victor Lilov | 4-6, 6-1, 7-5 | M15 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Fermin Tenti | Victor Lilov | |
1. podanie % | 70/91 (77%) | 70/90 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/70 (69%) | 42/70 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 37/90 (41%) | 32/91 (35%) |
Vyhrané body celkom | 96/181 (53%) | 85/181 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 0 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Fermin Tenti vs. Victor Lilov - Vzájomné zápasy
21.08.23 | kvalifik. | Victor Lilov | Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka |
03.11.22 | 2. kolo | Fermin Tenti | Victor Lilov | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
Fermin Tenti form & Victor Lilov form
Fermin Tenti - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Victor Lilov - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Axel Nefve | 6-76, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Garrett Johns | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 2. kolo | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 7-63, 3-0, Alberto Colas Sanchez - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Elijah Strode | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Elijah Strode | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 6-75, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
14.10.23 finále | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Lorenzo Claverie | Lorenzo Claverie - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrique Pena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Leon Macchiavello | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fermin Tenti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Tacchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alexandre Reco | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Guillaume Dalmasso | 6-76, 3-6 | detail zápasu |