ZÁPAS
12.04.21 | 1. kolo kval. | Felipe Mikkelsen | Ivan Zaytsev | 6-3, 6-1 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Felipe Mikkelsen | Ivan Zaytsev | |
1. podanie % | 43/59 (73%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/43 (65%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/56 (61%) | 24/59 (41%) |
Vyhrané body celkom | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 10 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Dánsko
29.01.02, 22 rokov
29.01.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.08.00, 23 rokov
22.08.00, 23 rokov
Felipe Mikkelsen vs. Ivan Zaytsev - Vzájomné zápasy
12.04.21 | 1. kolo kval. | Felipe Mikkelsen | Ivan Zaytsev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Felipe Mikkelsen form & Ivan Zaytsev form
Felipe Mikkelsen - posledné zápasy
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 1-6, 0-1, - Felipe Mikkelsen - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Pavel Marinov | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rittik Anand | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Maxwell Benson | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-4, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Smolcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Guhan Rajan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Rocco Piatti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 2-0, Vicente Oliver Moratalla - skreč | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Palm | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Gustaf Strom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Almir Nokic | 6-74, 6-2, 13-11 | detail zápasu |
Ivan Zaytsev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |