Argentina
09.02.97, 27 rokov
09.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.11.00, 23 rokov
10 396 $
01.11.00, 23 rokov
10 396 $
Felipe Derdoy vs. Obrad Markovski - Vzájomné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Felipe Derdoy | Obrad Markovski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Targu | antuka |
Felipe Derdoy form & Obrad Markovski form
Felipe Derdoy - posledné zápasy
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Obrad Markovski - posledné zápasy
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - skreč | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu |