Federico Arnaboldi vs. Frane Nincevic 29.10.2019

Federico Arnaboldi vs. Frane Nincevic 29.10.2019 - M15 Opava - porovnanie

ZÁPAS

29.10.19kvalifik.Federico Arnaboldi Frane Nincevic 6-4, 0-6, 10-6 Czech Republic M15 Opava koberec

ŠTATISTIKY

Federico ArnaboldiFrane Nincevic
1. podanie %32/54 (59%)31/55 (56%)
Vyhrané body z 1.podania20/32 (63%)23/31 (74%)
Vyhrané body z 2.podania12/22 (55%)10/24 (42%)
Vyhrané break-bally2/4 (50%)4/6 (67%)
Vyhrané body z returnu22/55 (40%)22/54 (41%)
Vyhrané body celkom54/109 (50%)55/109 (50%)
Dvojchyby14
Esá09

ŠTATISTIKY

1
1-1Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva2-1
0-0
3-1Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 0-15, 15-15
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva3-2
0-0
3-3Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva3-4
0-0, 15-0
4-4Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva5-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15
6-4
2
0-0Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva0-1
0-2Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva0-3
0-0
0-4Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Federico Arnaboldi Federico Arnaboldi podáva0-5
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
0-6
3
0-0Frane Nincevic Frane Nincevic podáva
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 7-0, 7-1, 8-4, 9-6
10-6

Federico Arnaboldi
Taliansko
18.06.00, 20 rokov




816
22

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
17.06.99, 21 rokov







Frane Nincevic
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Federico Arnaboldi vs. Frane Nincevic - Vzájomné zápasy

29.10.19kvalifik.Federico ArnaboldiFrane Nincevic6-4, 0-6, 10-6 detail zápasuCzech Republic M15 Opava koberec

Federico Arnaboldi - posledné zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
22.04.21
2. kolo
vs. Yshai Oliel6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.04.21
1. kolo
vs. Peter Fajta6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.04.21
kvalifik.
vs. Ivan Sergeyev6-2, 7-63 výhradetail zápasu
19.04.21
2. kolo kval.
vs. Kristof Minarik6-4, 6-2 výhradetail zápasu
18.04.21
1. kolo kval.
vs. Viktor Markov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.04.21
kvalifik.
vs. Matyas Fuele6-75, 6-3, 9-11 prehradetail zápasu
12.04.21
2. kolo kval.
vs. Marco Furlanetto6-1, 7-5 výhradetail zápasu
11.04.21
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
18.03.21
2. kolo
vs. Francesco Passaro4-6, 7-66, 0-6 prehradetail zápasu
17.03.21
1. kolo
vs. Mathieu Perchicot6-2, 6-0 výhradetail zápasu
16.03.21
kvalifik.
vs. Milan Welte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.03.21
2. kolo kval.
vs. Josip Krstanovic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.03.21
1. kolo kval.
vs. Mate Voros6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
10.03.21
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc7-62, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.03.21
kvalifik.
vs. Giacomo Dambrosi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
08.03.21
2. kolo kval.
vs. Vladimir Filip6-3, 6-2 výhradetail zápasu
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Yvo Panak6-0, 0-6, 10-6 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.21
2. kolo kval.
vs. Pietro Rondoni4-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.02.21
1. kolo kval.
vs. Daniel Rincon6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.02.21
semifinále
vs. Agustin Velotti4-6, 1-6 prehradetail zápasu
12.02.21
štvrťfinále
vs. Mick Veldheer6-3, 7-63 výhradetail zápasu
11.02.21
2. kolo
vs. Jacopo Berrettini6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.02.21
1. kolo
vs. Miljan Zekic2-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.21
kvalifik.
vs. Benedikt Henning3-6, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
08.02.21
2. kolo kval.
vs. Georgii Kravchenko7-63, 3-6, 10-2 výhradetail zápasu
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Pol Amoros Ramos6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.01.21
1. kolo
vs. Vladyslav Orlov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.01.21
kvalifik.
vs. Jonathan Mridha7-5, 6-72, 7-10 prehradetail zápasu
18.01.21
2. kolo kval.
vs. Josip Krstanovic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
17.01.21
1. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Frane Nincevic - posledné zápasy

Croatia M15 Sibenik - antuka
21.04.21
1. kolo
vs. Sebastian Prechtel0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Croatia Split 2 - antuka
11.04.21
1. kolo kval.
vs. Tristan Lamasine1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Croatia Zadar Challenger - antuka
24.03.21
2. kolo
vs. Sumit Nagal0-6, 1-6 prehradetail zápasu
22.03.21
1. kolo
vs. Mili Poljicak4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
17.03.21
1. kolo
vs. Timo Legout0-6, 6-75 prehradetail zápasu
16.03.21
kvalifik.
vs. Gian Marco Ortenzi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
15.03.21
1. kolo kval.
vs. Tim Heger7-66, 6-4 výhradetail zápasu
15.03.21
2. kolo kval.
vs. Louis Tessa6-4, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Yair Sarouk4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
10.01.21
1. kolo kval.
vs. Arthur Reymond3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
06.01.21
1. kolo
vs. Marc Othman Ktiri3-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.01.21
kvalifik.
vs. Peter Goldsteiner6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.01.21
2. kolo kval.
vs. Robert Strombachs6-1, 6-0 výhradetail zápasu
03.01.21
1. kolo kval.
vs. Milo Gazivoda7-611, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - tvrdý I.
25.11.20
1. kolo
vs. Marek Gengel6-3, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
24.11.20
kvalifik.
vs. Mihailo Popovic6-3, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
24.11.20
1. kolo kval.
vs. Dominique Graf3-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
25.10.20
1. kolo kval.
vs. Robin Stanek1-6, 6-3, 4-10 prehradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Yan Bondarevskiy0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Simon Beaupain6-2, 5-7, 1-10 prehradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg6-2, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Ilias Zimmermann6-73, 2-6 prehradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Tom Evans6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Lior Goldenberg6-1, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Samuel Vincent Ruggeri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Milen Ianakiev3-6, 6-4, 8-10 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Lebedev4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
13.11.19
1. kolo
vs. Mark Whitehouse1-6, 4-6 prehradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Tomas Liska3-6, 6-2, 6-10 prehradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis7-5, 6-2 výhradetail zápasu
<