Facundo Mena vs. Orlando Luz 18.09.2023

Facundo Mena vs. Orlando Luz 18.09.2023 - Antofagasta Challenger | porovnanie

ZÁPAS

18.09.23kvalifik.Facundo Mena Orlando Luz - nenastúpil(a/i) Chile Antofagasta Challenger antuka

ŠTATISTIKY

1
Facundo Mena Facundo Mena podáva0-0
0-0
- nenastúpil(a/i)

Facundo Mena
Argentina
22.09.92, 31 rokov




295
184
487 538 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
08.02.98, 26 rokov




356
143
264 470 $
Orlando Luz
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Facundo Mena vs. Orlando Luz - Vzájomné zápasy

18.09.23kvalifik.Facundo MenaOrlando Luz Orlando Luz - nenastúpil(a/i) detail zápasuChile Antofagasta Challenger antuka

Facundo Mena form & Orlando Luz form

Facundo Mena - posledné zápasy

Bolivia Santa Cruz - antuka
20.06.24
štvrťfinále
vs. Leonardo Aboian6-3, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.24
2. kolo
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen6-2, 7-5 výhradetail zápasu
17.06.24
1. kolo
vs. Nicolas Zanellato7-66, 6-1 výhradetail zápasu
Peru Lima 1 - antuka
14.06.24
štvrťfinále
vs. Juan Bautista Torres3-6, 6-74 prehradetail zápasu
12.06.24
2. kolo
vs. Pedro Sakamoto6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.06.24
1. kolo
vs. Roberto Cid Subervi3-6, 7-62, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina Santa Fe - antuka
09.06.24
finále
vs. Andrea Collarini2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.06.24
semifinále
vs. Ulises Blanch7-63, 7-65 výhradetail zápasu
07.06.24
štvrťfinále
vs. Trey Hilderbrand6-4, 7-63 výhradetail zápasu
06.06.24
2. kolo
vs. Guido Ivan Justo7-62, 6-2 výhradetail zápasu
04.06.24
1. kolo
vs. Emilio Gomez5-7, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Brazil Santos Challenger - antuka
07.05.24
1. kolo
vs. Bruno Kuzuhara3-6, 6-75 prehradetail zápasu
Brazil Porto Alegre - antuka
04.05.24
semifinále
vs. Daniel Dutra Da Silva3-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.05.24
štvrťfinále
vs. Karue Sell6-77, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
02.05.24
2. kolo
vs. Kaichi Uchida7-5, 6-2 výhradetail zápasu
01.05.24
1. kolo
vs. Leonardo Aboian3-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Chile Concepcion Challenger - antuka
26.04.24
štvrťfinále
vs. Stefanos Sakellaridis4-6, 6-0, 3-6 prehradetail zápasu
25.04.24
2. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva7-5, 6-4 výhradetail zápasu
23.04.24
1. kolo
vs. Daniel Antonio Nunez7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
21.04.24
finále
vs. Fermin Tenti6-2, 6-3 výhradetail zápasu
20.04.24
semifinále
vs. Thomas Brown6-2, 6-3 výhradetail zápasu
19.04.24
štvrťfinále
vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos6-2, 6-72, 6-0 výhradetail zápasu
18.04.24
2. kolo
vs. Miguel Angel Cabrera6-1, 6-0 výhradetail zápasu
16.04.24
1. kolo
vs. Kousuke Ogura6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico Cuernavaca Challenger - tvrdý
10.04.24
2. kolo
vs. Alexis Galarneau6-73, 1-6 prehradetail zápasu
09.04.24
1. kolo
vs. Skander Mansouri7-65, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.24
kvalifik.
vs. Matthew Christopher Romios6-4, 6-1 výhradetail zápasu
07.04.24
1. kolo kval.
vs. Arjun Kadhe6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico Mexico City - antuka
31.03.24
1. kolo kval.
vs. Juan Alejandro Hernandez4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Mexico San Luis - antuka
25.03.24
kvalifik.
vs. Matias Soto3-6, 6-74 prehradetail zápasu

Orlando Luz - posledné zápasy

Poland Poznan Challenger - antuka
17.06.24
1. kolo
vs. Gianluca Mager5-7, 6-71 prehradetail zápasu
Macedonia Skopje Challenger - antuka
20.05.24
1. kolo
vs. Maks Kasnikowski7-65, 6-79, 2-4, - Orlando Luz - skrečprehradetail zápasu
France Bordeaux Challenger - antuka
13.05.24
1. kolo kval.
vs. Pierre-Hugues Herbert4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Austria Mauthausen Challenger - antuka
06.05.24
kvalifik.
vs. Mats Rosenkranz6-75, 5-7 prehradetail zápasu
05.05.24
1. kolo kval.
vs. Peter Heller4-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Cagliari Challenger - antuka
29.04.24
1. kolo kval.
vs. Gabriel Diallo6-74, 6-73 prehradetail zápasu
Czech Republic Ostrava Challenger - antuka
22.04.24
kvalifik.
vs. Norbert Gombos6-4, 4-6, 6-71 prehradetail zápasu
21.04.24
1. kolo kval.
vs. Petr Brunclik3-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Oeiras 3 - antuka
14.04.24
1. kolo kval.
vs. Valentin Royer6-75, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Brazil Florianopolis Challenger - antuka
05.04.24
štvrťfinále
vs. Camilo Ugo Carabelli6-1, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
03.04.24
2. kolo
vs. Thiago Moura Monteiro6-3, 7-65 výhradetail zápasu
02.04.24
1. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil Sao Leopoldo - antuka
29.03.24
štvrťfinále
vs. Adolfo Daniel Vallejo3-6, 1-6 prehradetail zápasu
28.03.24
2. kolo
vs. Pedro Sakamoto6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
26.03.24
1. kolo
vs. Thiago Moura Monteiro4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Paraguay Asuncion Challenger - antuka
22.03.24
štvrťfinále
vs. Joao Fonseca6-3, 6-74, 2-6 prehradetail zápasu
20.03.24
2. kolo
vs. Matheus Pucinelli De Almeida7-5, 6-1 výhradetail zápasu
19.03.24
1. kolo
vs. Liam Draxl6-71, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Chile Santiago Challenger - antuka
13.03.24
2. kolo
vs. Juan Pablo Varillas3-6, 6-2, 6-73 prehradetail zápasu
12.03.24
1. kolo
vs. Renzo Olivo6-3, 2-1 výhradetail zápasu
11.03.24
kvalifik.
vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola6-0, 6-3 výhradetail zápasu
10.03.24
1. kolo kval.
vs. Conner Huertas Del Pino6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Brazil Piracicaba Challenger - antuka
30.01.24
1. kolo
vs. Felix Gill6-73, 6-75 prehradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
22.01.24
kvalifik.
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.01.24
1. kolo kval.
vs. Alexander Weis7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Tigre Challenger - antuka
16.01.24
1. kolo
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo3-6, 6-2, 1-6 prehradetail zápasu
15.01.24
kvalifik.
vs. Ernesto Escobedo6-77, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
14.01.24
1. kolo kval.
vs. Luciano Emanuel Ambrogi7-63, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
09.01.24
1. kolo
vs. Dmitry Popko7-5, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Brazil Brasilia Challenger - tvrdý
21.11.23
1. kolo
vs. Cristian Garin0-6, 4-6 prehradetail zápasu
<