ZÁPAS
03.11.22 | 2. kolo | Ezequiel Simonit | Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 7-5 | M25 Salta | antuka |
ŠTATISTIKY
Ezequiel Simonit | Juan Bautista Otegui | |
1. podanie % | 68/104 (65%) | 57/91 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 51/68 (75%) | 41/57 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/36 (50%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/91 (33%) | 35/104 (34%) |
Vyhrané body celkom | 99/195 (51%) | 96/195 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ezequiel Simonit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ezequiel Simonit | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ezequiel Simonit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-5 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Ezequiel Simonit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ezequiel Simonit | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ezequiel Simonit | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
Argentina
02.12.01, 22 rokov
02.12.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ezequiel Simonit vs. Juan Bautista Otegui - Vzájomné zápasy
26.03.24 | 1. kolo | Juan Bautista Otegui | Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Bragado | antuka |
03.11.22 | 2. kolo | Ezequiel Simonit | Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | M25 Salta | antuka |
Ezequiel Simonit form & Juan Bautista Otegui form
Ezequiel Simonit - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 štvrťfinále | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Juan Bautista Otegui - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detail zápasu |