ZÁPAS
11.10.20 | 1. kolo kval. | Evgeny Philippov | Daniil Tsebrenko | 6-2, 7-5 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
24.05.99, 24 rokov
24.05.99, 24 rokov
Evgeny Philippov vs. Daniil Tsebrenko - Vzájomné zápasy
11.10.20 | 1. kolo kval. | Evgeny Philippov | Daniil Tsebrenko | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Evgeny Philippov form & Daniil Tsebrenko form
Evgeny Philippov - posledné zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Borys Zgola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Max Batyutenko | 6-1, Max Batyutenko - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.12.23 finále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Patrick Zahraj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Jan Hrazdil | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 7-613, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Vadym Ursu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Mats Moraing | 6-1, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Giacomo Revelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Vadym Ursu | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Daniil Tsebrenko - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |