ZÁPAS
30.10.22 | 1. kolo kval. | Evgeny Karlovskiy | Francesco Maestrelli | 6-3, 2-6, 6-1 | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Evgeny Karlovskiy | Francesco Maestrelli | |
1. podanie % | 53/80 (66%) | 41/85 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/53 (74%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/27 (48%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 35/85 (41%) | 28/80 (35%) |
Vyhrané body celkom | 87/165 (53%) | 78/165 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 6 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Evgeny Karlovskiy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evgeny Karlovskiy | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Evgeny Karlovskiy | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evgeny Karlovskiy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Evgeny Karlovskiy vs. Francesco Maestrelli - Vzájomné zápasy
30.10.22 | 1. kolo kval. | Evgeny Karlovskiy | Francesco Maestrelli | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
Evgeny Karlovskiy form & Francesco Maestrelli form
Evgeny Karlovskiy - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - skreč | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | - | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 štvrťfinále | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Francesco Maestrelli - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detail zápasu |