ZÁPAS
22.05.23 | 2. kolo kval. | Erik Arutiunian | Strahinja Cejovic | 6-1, 6-0 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Erik Arutiunian | Strahinja Cejovic | |
1. podanie % | 35/39 (90%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/35 (71%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/4 (75%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 25/35 (71%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkom | 53/74 (72%) | 21/74 (28%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erik Arutiunian | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erik Arutiunian | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erik Arutiunian | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Erik Arutiunian | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Erik Arutiunian | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Erik Arutiunian | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Strahinja Cejovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.04.04, 19 rokov
20.04.04, 19 rokov
Erik Arutiunian vs. Strahinja Cejovic - Vzájomné zápasy
22.05.23 | 2. kolo kval. | Erik Arutiunian | Strahinja Cejovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Erik Arutiunian form & Strahinja Cejovic form
Erik Arutiunian - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 3-0, Oskar Oliver Stuchlik - skreč | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Strahinja Cejovic - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Alam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 5-7, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Niccolo Baroni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Sava Stankovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 7-65, 0-1, - Strahinja Cejovic - skreč | detail zápasu |