ZÁPAS
30.05.23 | kvalifik. | Erik Arutiunian | Jan Kobierski | 6-0, 1-6, 12-10 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Erik Arutiunian | Jan Kobierski | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 42/79 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/28 (61%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/15 (40%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/13 (23%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 40/79 (51%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané body celkom | 63/122 (52%) | 59/122 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Erik Arutiunian | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Erik Arutiunian | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Erik Arutiunian | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Erik Arutiunian | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Erik Arutiunian | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jan Kobierski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Erik Arutiunian | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Jan Kobierski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Erik Arutiunian | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Jan Kobierski | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 2-7, 3-7, 5-7, 6-7, 6-8, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
15.01.04, 20 rokov
15.01.04, 20 rokov
Erik Arutiunian vs. Jan Kobierski - Vzájomné zápasy
30.05.23 | kvalifik. | Erik Arutiunian | Jan Kobierski | 6-0, 1-6, 12-10 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Erik Arutiunian form & Jan Kobierski form
Erik Arutiunian - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 3-0, Oskar Oliver Stuchlik - skreč | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Jan Kobierski - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 7-69, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Ivan Gretskiy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 1-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-60, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadzhymyrat Charyyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gerald Melzer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Toby Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Erik Arutiunian | 0-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-1, - Jan Kobierski - skreč | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 1-6 | detail zápasu |