ZÁPAS
05.03.20 | 2. kolo | Enrico Dalla Valle | Dominik Boehler | 7-64, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Enrico Dalla Valle | Dominik Boehler | |
1. podanie % | 39/58 (67%) | 50/80 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/39 (69%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 37/80 (46%) | 20/58 (34%) |
Vyhrané body celkom | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Dominik Boehler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Dominik Boehler | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Enrico Dalla Valle | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Dominik Boehler | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Dominik Boehler | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-5 | Dominik Boehler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
6-6 | Dominik Boehler | |
0-0, 2-0, 3-1, 4-1, 4-2, 6-2 | ||
7-64 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dominik Boehler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Dominik Boehler | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Dominik Boehler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Enrico Dalla Valle vs. Dominik Boehler - Vzájomné zápasy
05.03.20 | 2. kolo | Enrico Dalla Valle | Dominik Boehler | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
29.02.16 | 1. kolo | Dominik Boehler | Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Italy F1 | koberec |
Enrico Dalla Valle form & Dominik Boehler form
Enrico Dalla Valle - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Dominik Boehler - posledné zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 štvrťfinále | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | detail zápasu |