ZÁPAS
26.02.23 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Daniel Cukierman | 7-5, 3-6, 6-1 | Waco Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Elmar Ejupovic | Daniel Cukierman | |
1. podanie % | 58/98 (59%) | 54/84 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/58 (66%) | 36/54 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/40 (53%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/84 (43%) | 39/98 (40%) |
Vyhrané body celkom | 95/182 (52%) | 87/182 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esá | 4 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 7-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Daniel Cukierman | |
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 6-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elmar Ejupovic vs. Daniel Cukierman - Vzájomné zápasy
26.02.23 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Daniel Cukierman | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Waco Challenger | tvrdý |
Elmar Ejupovic form & Daniel Cukierman form
Elmar Ejupovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Daniel Cukierman - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - skreč | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu |