ZÁPAS
28.10.22 | štvrťfinále | Elmar Ejupovic | Alexis Gautier | 7-60, 7-62 | M25 Sarreguemines | koberec |
ŠTATISTIKY
Elmar Ejupovic | Alexis Gautier | |
1. podanie % | 48/70 (69%) | 51/70 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/48 (92%) | 40/51 (78%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 12/19 (63%) |
Vyhrané break-bally | 0/1 (0%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/70 (26%) | 12/70 (17%) |
Vyhrané body celkom | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 18 | 13 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexis Gautier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexis Gautier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Alexis Gautier | |
0-0, 15-40 | ||
3-3 | Alexis Gautier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
3-4 | Alexis Gautier | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Alexis Gautier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Alexis Gautier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0 | ||
7-60 |
2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elmar Ejupovic vs. Alexis Gautier - Vzájomné zápasy
28.10.22 | štvrťfinále | Elmar Ejupovic | Alexis Gautier | 7-60, 7-62 | detail zápasu | M25 Sarreguemines | koberec |
12.06.22 | 1. kolo kval. | Elmar Ejupovic | Alexis Gautier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Parma Challenger | antuka |
31.01.20 | štvrťfinále | Alexis Gautier | Elmar Ejupovic | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | M15 Veigy | koberec |
Elmar Ejupovic form & Alexis Gautier form
Elmar Ejupovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexis Gautier - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Pierre Delage | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Maxime Janvier | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-718 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-78, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Julian Ocleppo | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Oscar Otte | 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Adit Sinha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Siim Troost | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. John Sperle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ludvig Fredrik Hede | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 3-6 | detail zápasu |