ZÁPAS
26.06.22 | 1. kolo kval. | Egor Novikov | Tadija Radovanovic | 6-2, 4-6, 10-7 | M15 Belgrade | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
12.09.01, 22 rokov
12.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
26.04.00, 23 rokov
26.04.00, 23 rokov
Egor Novikov vs. Tadija Radovanovic - Vzájomné zápasy
26.06.22 | 1. kolo kval. | Egor Novikov | Tadija Radovanovic | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Belgrade | antuka |
Egor Novikov form & Tadija Radovanovic form
Egor Novikov - posledné zápasy
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramazan Chaushogly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-1, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 6-76, 2-0, Filippo Speziali - skreč | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Fuat Mizanoglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 0-5, - Egor Novikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu |
Tadija Radovanovic - posledné zápasy
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu |