ZÁPAS
29.01.23 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Kai Wehnelt | 7-5, 0-0, - skreč | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Egor Gerasimov | Kai Wehnelt | |
1. podanie % | 23/35 (66%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/23 (57%) | 10/15 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 19/34 (56%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body celkom | 37/69 (54%) | 32/69 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Kai Wehnelt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Kai Wehnelt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Egor Gerasimov vs. Kai Wehnelt - Vzájomné zápasy
29.01.23 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Kai Wehnelt | 7-5, 0-0, Kai Wehnelt - skreč | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
Egor Gerasimov form & Kai Wehnelt form
Egor Gerasimov - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Kai Wehnelt - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Tsihon Fedorov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detail zápasu |