ZÁPAS
01.03.23 | 1. kolo | Edward Winter | Philip Sekulic | 6-4, 2-1, - skreč | M25 Swan | tráva |
ŠTATISTIKY
Edward Winter | Philip Sekulic | |
1. podanie % | 23/41 (56%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/23 (61%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/18 (44%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 22/40 (55%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body celkom | 44/81 (54%) | 37/81 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Edward Winter | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Edward Winter | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Edward Winter | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Edward Winter | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Edward Winter | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edward Winter | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edward Winter | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Edward Winter vs. Philip Sekulic - Vzájomné zápasy
01.03.23 | 1. kolo | Edward Winter | Philip Sekulic | 6-4, 2-1, Philip Sekulic - skreč | detail zápasu | M25 Swan | tráva |
Edward Winter form & Philip Sekulic form
Edward Winter - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Learner Tien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Luc Koenig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jonah Braswell | 6-2, 3-1, Jonah Braswell - skreč | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Brandon Walkin | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Alexander Bernard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý I. | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Aidan Mayo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Noah Schachter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ilgiz Valiev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 6-75, 7-62, 1-0, Maxwell Mckennon - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Axel Nefve | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Adhithya Ganesan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 4-6, 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jack Anthrop | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Hudson Rivera | 6-3, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
22.04.23 semifinále | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Philip Sekulic - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 7-67, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Adam Walton | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Shintaro Imai | 7-69, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. James Duckworth | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-4, - Philip Sekulic - skreč | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Garin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu |