ZÁPAS
28.08.17 | 1. kolo kval. | Eduard Vlasceanu | Ilie Babinciuc | 7-63, 5-4, - skreč | Romania F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
24.05.98, 25 rokov
24.05.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
06.12.85, 38 rokov
06.12.85, 38 rokov
Eduard Vlasceanu vs. Ilie Babinciuc - Vzájomné zápasy
28.08.17 | 1. kolo kval. | Eduard Vlasceanu | Ilie Babinciuc | 7-63, 5-4, Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
Eduard Vlasceanu form & Ilie Babinciuc form
Eduard Vlasceanu - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - skreč | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - skreč | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Ilie Babinciuc - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 1-2, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 5-7, 1-2, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stefan Andrei | 6-73, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-73, 4-5, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Alexandrescu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Patrui | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. George Vanghele | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Ciumac | 5-5, - Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Kaya Gore | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. George Botezan | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
15.06.15 kvalifik. | vs. Stephan Hoiss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Schmid | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo | vs. Sergiu Ioan Bucur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Rares Florin Mercean | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F6 - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.14 kvalifik. | vs. Andrei Patrui | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Tudor Sulea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |