ZÁPAS
26.03.23 | 1. kolo kval. | Edouard Villoslada | Tom Schonenberg | 7-5, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
30.01.00, 24 rokov
30.01.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Edouard Villoslada vs. Tom Schonenberg - Vzájomné zápasy
26.03.23 | 1. kolo kval. | Edouard Villoslada | Tom Schonenberg | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Edouard Villoslada form & Tom Schonenberg form
Edouard Villoslada - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Ryan Dickerson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Noah Schachter | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Evan Bynoe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ben Hassen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Francois Van Wyk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Grebennikov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Rayen Hermassi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Hill | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Tom Schonenberg - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | detail zápasu |