ZÁPAS
02.05.23 | kvalifik. | Edoardo Cherie Ligniere | Jonas Trinker | 6-4, 7-61 | M15 Alaminos | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
19.06.04, 19 rokov
19.06.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Edoardo Cherie Ligniere vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
02.05.23 | kvalifik. | Edoardo Cherie Ligniere | Jonas Trinker | 6-4, 7-61 | detail zápasu | M15 Alaminos | antuka |
Edoardo Cherie Ligniere form & Jonas Trinker form
Edoardo Cherie Ligniere - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Angeloni | 4-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Syl Gaxherri | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Lis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Vaccari | 4-6, 1-3, - Edoardo Cherie Ligniere - skreč | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | Matteo Viola - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |