ZÁPAS
12.08.22 | semifinále | Edan Leshem | Yanki Erel | 7-68, 3-6, 6-4 | M25 Tbilisi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Edan Leshem | Yanki Erel | |
1. podanie % | 56/104 (54%) | 60/104 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/56 (79%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/48 (52%) | 22/44 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 39/104 (38%) | 35/104 (34%) |
Vyhrané body celkom | 108/208 (52%) | 100/208 (48%) |
Dvojchyby | 11 | 5 |
Esá | 7 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Edan Leshem | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Edan Leshem | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Edan Leshem | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Yanki Erel | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Edan Leshem | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Edan Leshem | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Edan Leshem | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Edan Leshem vs. Yanki Erel - Vzájomné zápasy
12.08.22 | semifinále | Edan Leshem | Yanki Erel | 7-68, 3-6, 6-4 | detail zápasu | M25 Tbilisi | tvrdý |
Edan Leshem form & Yanki Erel form
Edan Leshem - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.01.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Yanki Erel - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu |