ZÁPAS
31.05.21 | kvalifik. | Dzianis Zharyn | Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | M15 Novomoskovsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
14.12.00, 23 rokov
14.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nórsko
28.10.01, 22 rokov
26 306 $
28.10.01, 22 rokov
26 306 $
Dzianis Zharyn vs. Leyton Rivera - Vzájomné zápasy
31.05.21 | kvalifik. | Dzianis Zharyn | Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka |
Dzianis Zharyn form & Leyton Rivera form
Dzianis Zharyn - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Leyton Rivera - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Bolla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Malo Poulesquen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-65, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Zach Stephens | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Zach Stephens | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Karl Friberg | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ponomar | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu |