ZÁPAS
14.05.23 | 1. kolo kval. | Dung Em Oliver Dao | Patrik Oplustil | 7-64, 3-6, 10-7 | M25 Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovensko
09.09.03, 20 rokov
09.09.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.04.05, 18 rokov
21.04.05, 18 rokov
Dung Em Oliver Dao vs. Patrik Oplustil - Vzájomné zápasy
14.05.23 | 1. kolo kval. | Dung Em Oliver Dao | Patrik Oplustil | 7-64, 3-6, 10-7 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Dung Em Oliver Dao form & Patrik Oplustil form
Dung Em Oliver Dao - posledné zápasy
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Paolo Vasquez Gehrke | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 7-5, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 7-64, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-74, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Ilya Snitari | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Lukas Palovic | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Pesko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Patrik Oplustil - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 3-6, 7-61, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Charlie Pade | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 0-6, 2-5, - Patrik Oplustil - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 4-1, Mattias Southcombe - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. David Agung Susanto | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tzu Li Chang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Thijmen Loof | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Hao Sheng Koay | 7-63, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Joe Leather | 1-6, 0-3, - Patrik Oplustil - skreč | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gianrocco De Filippo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ha Minh Duc Vu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Faisal Qamar | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sammr Raina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 4-2, Vadym Konovchuk - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Renaldi Aqila Arifadli Salim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Claudio Renardi Lumanau | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-4, 6-3 | detail zápasu |