ZÁPAS
10.11.21 | 1. kolo | Dong Ju Kim | Dax Donders | 6-2, 4-6, 6-3 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dong Ju Kim | Dax Donders | |
1. podanie % | 54/74 (73%) | 59/89 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/54 (69%) | 35/59 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/20 (50%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 43/89 (48%) | 27/74 (36%) |
Vyhrané body celkom | 90/163 (55%) | 73/163 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dong Ju Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dax Donders | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dong Ju Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dong Ju Kim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Dax Donders | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dong Ju Kim | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dong Ju Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dax Donders | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dong Ju Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dong Ju Kim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dong Ju Kim | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dong Ju Kim | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Dax Donders | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Dong Ju Kim | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dax Donders | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dong Ju Kim | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dong Ju Kim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dong Ju Kim | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Dax Donders | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dong Ju Kim | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kórea
09.04.02, 21 rokov
09.04.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
14.07.00, 23 rokov
18 595 $
14.07.00, 23 rokov
18 595 $
Dong Ju Kim vs. Dax Donders - Vzájomné zápasy
16.11.21 | kvalifik. | Dax Donders | Dong Ju Kim | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
10.11.21 | 1. kolo | Dong Ju Kim | Dax Donders | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Dong Ju Kim form & Dax Donders form
Dong Ju Kim - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Seung Min | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Junsu Kang | 6-3, 1-0, Junsu Kang - skreč | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Junhyun Lee | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Woohyuk Sim | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ki Bum Kim | 4-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Woodam Song | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 7-63, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Dae Han Kim | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Dax Donders - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 6-78, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 2-3, Filiberto Fumagalli - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ki Lung Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu |