Česká republika
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dominik Recek vs. Martyn Pawelski - Vzájomné zápasy
24.08.20 | 2. kolo kval. | Dominik Recek | Martyn Pawelski | 7-64, 6-0 | detail zápasu | M25 Poznan | antuka |
Dominik Recek form & Martyn Pawelski form
Dominik Recek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Martyn Pawelski - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-1, Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jakub Novak (2003) | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Charlie Robertson | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Sergei Pogosian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Mae Malige | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
14.01.24 finále | vs. Kyle Edmund | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu |