Česká republika
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
13.10.03, 20 rokov
13.10.03, 20 rokov
Dominik Recek vs. Mark Havlicek - Vzájomné zápasy
17.10.21 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Mark Havlicek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Dominik Recek form & Mark Havlicek form
Dominik Recek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Mark Havlicek - posledné zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Exsted | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-2, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jakub Paul | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 5-7, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Lapin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Meecah Bigun | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Simon Malis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rovinj - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic (AUT) | 6-2, 6-2 | detail zápasu |