ZÁPAS
13.01.20 | 1. kolo kval. | Dominik Langmajer | Zhansultan Chembotayev | 6-1, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Česká republika
21.08.99, 24 rokov
21.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
11.06.97, 26 rokov
11.06.97, 26 rokov
Dominik Langmajer vs. Zhansultan Chembotayev - Vzájomné zápasy
13.01.20 | 1. kolo kval. | Dominik Langmajer | Zhansultan Chembotayev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Dominik Langmajer form & Zhansultan Chembotayev form
Dominik Langmajer - posledné zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Zhansultan Chembotayev - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 5-7, 7-66, 3-3, - Zhansultan Chembotayev - skreč | detail zápasu | |
Egypt F6 - tvrdý | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ruan Du Preez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Lobak | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Levine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Miles Bugby | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Stylianos Perdikogiannis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Petrov | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Danis Baybekov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Victor Baluda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Victor Baluda | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.16 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Ahad Ermatov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Danis Baybekov | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Luca Margaroli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Odil Akramov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Fernando Clemente De Yarto | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu |