ZÁPAS
28.03.23 | kvalifik. | Dmitrii Vasilev | Artem Alekseychuk | 6-75, 6-4, 10-7 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dmitrii Vasilev | Artem Alekseychuk | |
1. podanie % | 38/70 (54%) | 49/80 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/38 (71%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/32 (59%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 34/80 (43%) | 24/70 (34%) |
Vyhrané body celkom | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 9 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dmitrii Vasilev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dmitrii Vasilev | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dmitrii Vasilev | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dmitrii Vasilev | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dmitrii Vasilev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Artem Alekseychuk | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Rusko
26.05.01, 22 rokov
26.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.02.05, 19 rokov
21.02.05, 19 rokov
Dmitrii Vasilev vs. Artem Alekseychuk - Vzájomné zápasy
28.03.23 | kvalifik. | Dmitrii Vasilev | Artem Alekseychuk | 6-75, 6-4, 10-7 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Dmitrii Vasilev form & Artem Alekseychuk form
Dmitrii Vasilev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-66, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 7-68, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Steudter | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 4-1, Norbert Marosik - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-74, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Yahor Slizevich | 1-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 4-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 3-0, Lev Levyatov - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 5-7, 2-5, - Dmitrii Vasilev - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Musicki | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Artem Alekseychuk - posledné zápasy
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alex Finkelstein | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Juan Galofre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejo Sanchez Quilez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jorge Plans | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Garcia Jara | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Erik Larsson | 6-1, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-65, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Dean Cooper Kirby | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ruslan Serazhetdinov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Maks Lukman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu |