ZÁPAS
26.03.23 | 1. kolo kval. | Dmitrii Vasilev | Alexander Pundel | 6-2, 4-6, 14-12 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rusko
26.05.01, 22 rokov
26.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.06.03, 20 rokov
18.06.03, 20 rokov
Dmitrii Vasilev vs. Alexander Pundel - Vzájomné zápasy
26.03.23 | 1. kolo kval. | Dmitrii Vasilev | Alexander Pundel | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Dmitrii Vasilev form & Alexander Pundel form
Dmitrii Vasilev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-66, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 7-68, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Steudter | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 4-1, Norbert Marosik - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-74, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Yahor Slizevich | 1-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Karim El Feky | 4-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 3-0, Lev Levyatov - skreč | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 5-7, 2-5, - Dmitrii Vasilev - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Musicki | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Alexander Pundel - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Otamurod Atabaev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nishith Naveen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Jan Hrazdil | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mohit Bondre | Mohit Bondre - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Jay Singh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Litvinov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-4, 5-1, Tom Abelevich - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Rohan Mehra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 7-62, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-64, 10-4 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Rushil Khosla | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nour Salah Ibrahim | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Essa Qabazard | 3-6, 6-77 | detail zápasu |