ZÁPAS
12.02.23 | 1. kolo kval. | Dinko Dinev | Mirza Basic | 6-3, 0-0, - skreč | Manama Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Dinko Dinev | Mirza Basic | |
1. podanie % | 23/37 (62%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/23 (70%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 14/28 (50%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané body celkom | 36/65 (55%) | 29/65 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Dinko Dinev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dinko Dinev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dinko Dinev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dinko Dinev | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dinko Dinev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
- skreč |
Bulharsko
13.02.04, 20 rokov
13.02.04, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dinko Dinev vs. Mirza Basic - Vzájomné zápasy
12.02.23 | 1. kolo kval. | Dinko Dinev | Mirza Basic | 6-3, 0-0, Mirza Basic - skreč | detail zápasu | Manama Challenger | tvrdý |
Dinko Dinev form & Mirza Basic form
Dinko Dinev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Hrazdil | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Temel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rhythm Malhotra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-5, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu |
Mirza Basic - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu |