ZÁPAS
14.05.23 | 1. kolo kval. | Dimitrije Kocic | David Prasievi | 6-4, 6-1 | M25 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
25.05.02, 21 rokov
25.05.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
15.02.06, 18 rokov
15.02.06, 18 rokov
Dimitrije Kocic vs. David Prasievi - Vzájomné zápasy
14.05.23 | 1. kolo kval. | Dimitrije Kocic | David Prasievi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Kursumlijska | antuka |
Dimitrije Kocic form & David Prasievi form
Dimitrije Kocic - posledné zápasy
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. David Prasievi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Mihail Ivanov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Mihajlo Milosavljevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tarik Redzic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
David Prasievi - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 4-6, 1-6 | detail zápasu |