ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Denys Klok | Peter Fajta | 7-64, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Denys Klok | Peter Fajta | |
1. podanie % | 45/71 (63%) | 44/70 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/45 (76%) | 35/44 (80%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/26 (62%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 25/70 (36%) | 21/71 (30%) |
Vyhrané body celkom | 75/141 (53%) | 66/141 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Peter Fajta | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Denys Klok | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Peter Fajta | |
0-0 | ||
Denys Klok | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Peter Fajta | |
0-0, 15-0 | ||
Denys Klok | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Peter Fajta | |
0-0 | ||
Denys Klok | 3-4 | |
4-4 | Peter Fajta | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Denys Klok | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Peter Fajta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denys Klok | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Peter Fajta | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Peter Fajta | |
0-0 | ||
Denys Klok | 1-0 | |
1-1 | Peter Fajta | |
Denys Klok | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Denys Klok | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Peter Fajta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-3 | Peter Fajta | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Peter Fajta | |
0-0, 15-15 | ||
Denys Klok | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Peter Fajta | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Denys Klok vs. Peter Fajta - Vzájomné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Denys Klok | Peter Fajta | 7-64, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Denys Klok form & Peter Fajta form
Denys Klok - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 štvrťfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Peter Fajta - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, - Peter Fajta - skreč | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 štvrťfinále | vs. Matthew Dellavedova | 6-70, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 štvrťfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Novak Novakovic | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Andrea Picchione | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.23 štvrťfinále | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 7-5 | detail zápasu |