ZÁPAS
11.03.19 | 1. kolo kval. | David Szintai | Taym Alazmeh | 6-3, 6-1 | M15 Doha | tvrdý |
ŠTATISTIKY
David Szintai | Taym Alazmeh | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/28 (71%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkom | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Taym Alazmeh | |
0-0, 40-15[BP] | ||
David Szintai | 3-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Taym Alazmeh | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
David Szintai | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Taym Alazmeh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Szintai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Taym Alazmeh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Szintai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Taym Alazmeh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Szintai | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Taym Alazmeh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Szintai | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Taym Alazmeh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Maďarsko
09.06.97, 26 rokov
12 225 $
09.06.97, 26 rokov
12 225 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sýria
31.03.04, 20 rokov
31.03.04, 20 rokov
David Szintai vs. Taym Alazmeh - Vzájomné zápasy
11.03.19 | 1. kolo kval. | David Szintai | Taym Alazmeh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
David Szintai form & Taym Alazmeh form
David Szintai - posledné zápasy
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-1, 4-2, Pol Toledo Bague - skreč | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Aleksa Ciric | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | - | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 0-6, 1-3, - David Szintai - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Luka Mrsic | 2-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Daniel Paty | 1-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Charles Broom | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Gyula - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Adrian Obert | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Alessandro Bega | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.19 | vs. Philipp Kohlschreiber | 7-65, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-1, - David Szintai - skreč | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Florent Diep | 1-6, 0-3, - David Szintai - skreč | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Nebojsa Milenkovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Taym Alazmeh - posledné zápasy
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arda Azkara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 štvrťfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Enmanuel Munoz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Vitter | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Mika Lipp | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 6-79, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Grey | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Sickenberger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Aaron James Williams | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Robin Bulant | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-71, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Daniel Siniakov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Klaus | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-67, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 7-61, 6-2 | detail zápasu |