USA
06.07.04, 19 rokov
06.07.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
David Saye vs. Alexander Brown - Vzájomné zápasy
22.05.23 | 1. kolo kval. | David Saye | Alexander Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Huntsville | antuka |
David Saye form & Alexander Brown form
David Saye - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Finn Aziz | - | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Axel Nefve | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Axel Nefve | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Linus Videhult | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Covato | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Niels Peter Van Noord | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Bergeron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Jibril Nettles | 6-2, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. William Mroz Mroz | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Evan Bynoe | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Gage Brymer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Emmett Ward | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Spencer Richey | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. William Mroz Mroz | 3-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Liokossis | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Mintz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Raul Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Luis Britto | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu |
Alexander Brown - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ron Ellouck | 1-6, 1-4, - Alexander Brown - skreč | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Hermoso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anthony Moukarzel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihailo Milenkovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Yuta Kikuchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Ilie Cazac | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Nick Lagaev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Gray Voelzke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierce Brazil Rollins | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moreno (USA) | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Godsick | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jameson Corsillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. David Saye | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.22 kvalifik. | vs. Cooper Williams | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Noah Hendrixson | Noah Hendrixson - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 0-6 | detail zápasu |