ZÁPAS
20.05.23 | semifinále | David Jorda Sanchis | Maxime Chazal | 3-6, 7-64, 6-1 | M25 Gurb | antuka |
ŠTATISTIKY
David Jorda Sanchis | Maxime Chazal | |
1. podanie % | 53/85 (62%) | 79/108 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/53 (75%) | 49/79 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/32 (41%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 47/108 (44%) | 32/85 (38%) |
Vyhrané body celkom | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 7 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Jorda Sanchis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
David Jorda Sanchis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
David Jorda Sanchis | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Jorda Sanchis | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
David Jorda Sanchis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
David Jorda Sanchis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
David Jorda Sanchis vs. Maxime Chazal - Vzájomné zápasy
20.05.23 | semifinále | David Jorda Sanchis | Maxime Chazal | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | M25 Gurb | antuka |
05.05.23 | štvrťfinále | Maxime Chazal | David Jorda Sanchis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M25 Sabadell | antuka |
David Jorda Sanchis form & Maxime Chazal form
David Jorda Sanchis - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Maxime Chazal - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
07.07.23 semifinále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 štvrťfinále | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detail zápasu |