ZÁPAS
26.06.17 | 1. kolo kval. | Daniil Tsebrenko | Gustavs Lukstins | 6-1, 6-1 | Poland F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
24.05.99, 24 rokov
24.05.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
15.12.98, 25 rokov
15.12.98, 25 rokov
Daniil Tsebrenko vs. Gustavs Lukstins - Vzájomné zápasy
26.06.17 | 1. kolo kval. | Daniil Tsebrenko | Gustavs Lukstins | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Poland F3 | antuka |
Daniil Tsebrenko form & Gustavs Lukstins form
Daniil Tsebrenko - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Gustavs Lukstins - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.06.20 1. kolo | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |